محمدرضا رمضانپور


مدیر عامل

شرکت حمنا

شرکت تعاونی حمل و نقل مواد ناریه ایرانیان (حمنا) به عنوان اولین و تنها شرکت مجاز به حمل مواد ناریه و محترقه در کشور از سال 1387 با دریافت مجوزهای قانونی از مراجع ذیصلاح، فعالیت خود را با هدف سامان بخشی به حمل و نقل مواد خطرناک خصوصا مواد ناریه آغاز كرد.

این شرکت بر اساس استانداردهای روز دنیا اقدام به تجهیز ناوگان سبک، نیمه سنگین و سنگین برای حمل اینگونه کالاها كرده که با راه اندازی و انجام فعالیت ناوگان یاد شده، کشور عزیزمان در زمره پنج کشور دارای ناوگان تخصصی حمل مواد ناریه قرار گرفته است.

شرکت حمنا موفق به اخذ گواهینامه های پنجگانه ISO از شرکت QMS ایتالیا در زمینه سیستم های:                                 مدیریت کیفیت ISO 9001-2008، مدیریت زیست محیطی ISO 14001-2004، مدیریت کیفیت، راهنمایی برای رسیدگی به شکایات مشتریان ISO 10002-2014، مدیریت کیفیت، رضایتمندی مشتریان ISO 10004-2014 ، مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی  OHSAS 18001  و در زمینه نیروی انسانی نیز با آموزش کادر اجرایی و رانندگان و اخذ گواهینامه های مربوطه در این عرصه نیز پیشگام است. ازجمله اقدامات موثر در شرکت حمنا می توان به تجهیز ناوگان شرکت به سامانه  AVL   اشاره كرد که عملا بعنوان اولین شرکت مجهز به  این سامانه در کشور است.

در حال حاضر با در خدمت داشتن بیش از 90 دستگاه خودروی نیسان گازوئیل سوز، کامیونت، کامیون و تریلر ، حمل و نقل مواد ناریه برای پروژه های عمرانی و معدنی در سراسر کشور را انجام می دهد.

 

  • تهران - خیابان امام خمینی- بین نواب و اسکندری- ساختمان امیر- پلاک 608- واحد 7